açılıyor...
Necip Fazıl Mh. Trabzon Cd. No: 93 Sultanbeyli/İstanbul
pazartesi - Cuma : 09.00 AM - 18.00 PM
0216 497 14 94

01

Özgün Tasarım

02

Yüksek Nitelik

03

Ücretsiz Danışmanlık

04

Müşteri İletişimi

İstanbul'da Paletçi

   Ahşap palet imalatımız İstanbul Sultanbeyli'de devam etmektedir. Her türlü palet ihtiyaçlarınız için bize [email protected] adresinden ya da 0216 497 14 94 no'lu telefonumuzdan olaşabilirsiniz. Standart ve standart dışı palet üretimimiz mevcuttur. Sıfır palet ve ikinci el palet satışlarımız mevcuttur. Ahşap paletleri,İstanbul Sultanbeyli'deki üretim tesisimizde üretip pazarlamaktayız.

 Gebze'de Paletçi

   Üretmiş olduğumuz palet ve ahşap ambalaj sandıklarının önemli bir kısmını da İsatanbul haricinde Kocaeli ve Gebze'deki firmalara sevk etmekteyiz. Uygun fiyatlı sağlam,çam ağacından imal ettiğimiz ahşap ihracat paletlrimizi ister İstanbul Sultanbeyli'deki firmamızdan teslim alabilirsiniz isterseniz de firmanıza teslim edebiliriz.

   Tuzla'da Paletçi

Üretmiş olduğumuz palet ve ahşap ambalaj sandıklarının önemli bir kısmını da İsatanbul Tuzla'daki firmalara sevk etmekteyiz. Uygun fiyatlı sağlam,çam ağacından imal ettiğimiz ahşap ihracat paletlrimizi ister İstanbul Sultanbeyli'deki firmamızdan teslim alabilirsiniz isterseniz de firmanıza teslim edebiliriz.

    

 

 

1234

Memnun Müşteri

1234

Bitmiş Proje

Detay