açılıyor...
Necip Fazıl Mh. Trabzon Cd. No: 93 Sultanbeyli/İstanbul
pazartesi - Cuma : 09.00 AM - 18.00 PM
0216 497 14 94

01

Özgün Tasarım

02

Yüksek Nitelik

03

Ücretsiz Danışmanlık

04

Müşteri İletişimi

İhracat sandığı

   Ahşap ambalaj sandığı,sevk edilecek olan ürünleri dış etkenlerden muhafaza etmek için kullanılmakta olan bir ihtiyaçtır. Ambalaj sandığı, forklift veya transpaletle rahatça hareket ettirebilecek şekilde tasarlanan,altında palet olan bir muhafazadır. 

  Ambalaj sandıklarında da ahşap paletlerde olduğu gibi oldukça farklı modeller mevcuttur. Ambalaj sandığı, muhafaza edilecek ürünün yapısı ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Ambalaj sandığı üretiminde ahşap hammaddesi olarak çam ağacı kullanılmaktadır. Ambalaj sandıklarını tasarlarken hacim olarak büyük olan ürünlerde daha kalın ve sık tahtalar kullanılmaktadır. Bu sayede içindeki materyalin zarar görmeden güvenli bir şekilde varış noktasına kadar güven içinde ulaşması sağlanır.  

 Ambalaj sandığı Modelleri  

    Ambalaj sandığı modelleri muhafaza edilecek ürünün özelliklerine göre farklılıklar gösterir. Üretimini yaptığımız ambalaj sandıklarında öncelikli olarak müşteri tercihi ön plana çıkmaktadır.Bu tercihlerde biz de geçmiş tecrübelerimizi müşterilerimizle paylaşarak en doğru ve en uygun maliyetli sandık modelinin üretimini gerçekleştiriyoruz.

  Ambalaj sandıkları kafes tip dediğimiz aralıklı tahtaların montajı ile meydana gelen sandıklar ve kapalı tip dediğimiz tahtaların bitişik bir şekilde aralıksız olarak çakılmasıyla meydana gelen sandıklar şeklinde değişikli göstermektedir. Maliyet olarak kafes tip sandıklar kapalı tip sandıklara göre daha ekonomiktir.

İhracat Sandığı

   Ambalaj sandığı iç piyasada kullanılabileceği gibi, İhracat sandığı olarak da kullanılabilmektedir. Ambalaj sandıkları İhracat sandığı olarak kullanılacaksa üretim aşamasından önce muhakkak tarafımıza bilgi verilmelidir. Çünkü ihracatta kullanılacak olan ahşabın bazı özelliklere haiz olması gerekmektedir. Ayrıca üretmiş olduğumuz ihracat sandığı ıspm15 fırınında fırınlamak suretiyle ihracata hazır hale getirmeliyiz. Ispm15 sandık fırınlandıktan sonra gerekli işaretlemeler yapılarak ihracata hazır hale gelir.

 

 

1234

Memnun Müşteri

1234

Bitmiş Proje

Detay