açılıyor...
Necip Fazıl Mh. Trabzon Cd. No: 93 Sultanbeyli/İstanbul
pazartesi - Cuma : 09.00 AM - 18.00 PM
0216 497 14 94

01

Özgün Tasarım

02

Yüksek Nitelik

03

Ücretsiz Danışmanlık

04

Müşteri İletişimi

Osb Sandık

   Osb,sıkıştırılmış ahşap yongaların preslenip tutkallanmasıyla imal edilmiş levha demektir. Osb  önceleri ağırllıklı olarak bina  çatı kaplamada kullanılıyorken son zamanlarda ahşap ambalaj sektöründe de kullanılmaktadır. Özellikle navlunun ağır bir yük getirdiği havayolu taşımacılığında en çok tercih edilen ambalajlama çeşitlerinin başında gelmektedir. Osb'den imal edilmiş ahşap sandıklar oldukça pürüzsüz bir yüzeye sahip olduklarından hem daha şık bir görüntüye sahip, hem de navlun maliyetini önemli bir miktarda azaltmaktadır. Bunun yanında Osb sandıklar nemli ortamlara karşı daha fazla koruyucu özellik sağladığından aynı zamanda deniz taşımacılığında da sıklıkla tercih edilen bir ambalajlama şeklidir. 

   Firmamızda müşteri talepleri doğrultusunda arzu edilen ölçü ve taşıma kapasitelerinde Osb sandık imalatı yapmaktayız. Osb sandıkların imalatında taşınacak olan ürünün ağırlık ve hacmine göre dayanıklılık gösterecek taban paletleri imal ediyoruz. Bu paletler forklift veya transpaletle taşıma kolaylığı sağlaması amcıyla,dış etkenlere dayanıklı çam paletlerdir. Yine bunun yanısıra sevk edilecek ürün boyutlarına göre Osb levha seçimi yapmak oldukça önemlidir. Ürün hacmi ve ağırlığı arttıkça Osb levha kalınlığı da artmaktadır. Üretmiş olduğumuz Osb sandık modellerinde köşelerde ve levhaların birleşim yerlerinde ahşap çıtalar kullanılmaktadır.

Osb Sandık Fiyatları

   Osb Sandık fiyatlarını etkileyen birkaç önemli etken vardır. Bunların başında Osb Sandık ölçüsü gelmektedir. Sandık ölçüsü büyüdükçe kullanılacak olan levha adeti ve ahşap miktarı artacağından doğal olarak sandık fiyatı da artacaktır. Bir diğer faktör Ürün ağırlığıdır. Ürünün ağırlığı arttıkça tabanda kullanılacak olan paletler için kullanılacak olan ahşap kalınlığı ve miktarı da artacaktır. Son olarak da kullanmış olduğumuz Osb'ler ithal ürün olduğundan o günki döviz kuru Osb sandık fiyatlarını etkileyen faktörlerdir.

Osb Sandık Sevkiyatlarımız

    Üretimini yapmış olduğumuz Osb Sandıkları İstanbul ve çevre il ve ilçelere sevk etmekteyiz. Başlıca gönderim yaptığımız yerler:

Sultanbeyli , Pendik, Kartal,Tuzla, Orhanlı, Kurtköy, Şekerpınar, Gebze, İkitelli,Hadımköy gibidir. Osb sandıkları sevk ederken müşteri talebi doğrultusunda bazen tamamen montaj edilmiş bitmiş halde, bazen de demonte şekilde sevk etmekteyiz.

1234

Memnun Müşteri

1234

Bitmiş Proje

Detay