açılıyor...
Necip Fazıl Mh. Trabzon Cd. No: 93 Sultanbeyli/İstanbul
pazartesi - Cuma : 09.00 AM - 18.00 PM
0216 497 14 94

01

Özgün Tasarım

02

Yüksek Nitelik

03

Ücretsiz Danışmanlık

04

Müşteri İletişimi

Pendik'de Paletçi

 

 İstanbul Sultanbeyli'de devam etmekte olan imalatımızda yurtiçi piyasa paleti ve ihracat paleti yapmaktayız. Her türlü palet ihtiyaçlarınız için bize [email protected] adresinden ya da 0216 497 14 94 no'lu telefonumuzdan olaşabilirsiniz. Standart ve standart dışı palet üretimimiz mevcuttur. Sıfır palet ve ikinci el palet satışlarımız mevcuttur. Ahşap paletleri,İstanbul Sultanbeyli'deki üretim tesisimizde üretmekte ve sevk etmekteyiz.

 Pendik Palet Firmaları

   Üretmiş olduğumuz palet ve ahşap ambalaj sandıklarının önemli bir kısmını da İsatanbul Pendik'deki firmalara sevk etmekteyiz. Uygun fiyatlı sağlam,çam ağacından imal ettiğimiz ahşap ihracat paletlerimizi ister İstanbul Sultanbeyli'deki firmamızdan teslim alabilirsiniz isterseniz de firmanıza teslim edebiliriz.

  Pendik İhracat Paleti

   Üretmiş olduğumuz palet ve ahşap ambalaj sandıklarının önemli bir kısmını da İsatanbul Pendik'deki firmalara sevk etmekteyiz. Uygun fiyatlarla üretim yapmaktayızÇam ve köknar ağacından imalatını yaptığımız ahşap ihracat paletlerimizi ister İstanbul Sultanbeyli'deki firmamızdan teslim alabilirsiniz isterseniz de firmanıza teslim edebiliriz.

    Pendik İhracat Sandığı

   İhracatın vazgeçilmez unsurlarından biri haline gelen ihracat sandığı modellerimiz için bizi arayınız.Üretimimiz İstanbul Sultanbeyli'dedir. Üretmiş olduğumuz ahşap sandıkları ıspm 15 uygulamasına tabi tutmaktayız. Ispm 15 uygulamasına tabi tutulan ahşap sandıklar damgalanıp ihracata hazır hale getirilir. Böylece ürününüzü gümrüklerde takılmadan dilediğiniz her ülkeye rahatça sevk edebilirsiniz.

1234

Memnun Müşteri

1234

Bitmiş Proje

Detay