açılıyor...
Necip Fazıl Mh. Trabzon Cd. No: 93 Sultanbeyli/İstanbul
pazartesi - Cuma : 09.00 AM - 18.00 PM
0216 497 14 94

Palet - İstanbul

  Her türlü sıfır ahşap palet ihtiyacınız için bizimle irtibata geçebiirsiniz. Lojistiğin en önemli unsuru olan ahşap paletleri en kaliteli hammadeler kullanarak ve dayanıklılık açısından burgulu çiviler kullanarak imal etmekteyiz. Ahşap paletler, taşıyacağı yük ve ürünün niteliklerine göre seçilmelidir. Uygun palet seçimi ekonomik açıdan firmalara avantajlar sağlarken,aynı zamanda da ürünün taşınması esnasında  güvenlik açısından çok önemlidir. 25 yılı aşkın tecrübemiz ve birikimimizle,en uygun fiyatlarla palet üretimimiz hızla artmaktadır. 

   Firmamızda standart  ve standart dışı paletler, özel makine paletleri  üretilmektedir. Üretilen paletler, müşteri talepleri doğrultusunda ıspm15 uygulamasına tabi tutulup ihracatta kullanıma uygun hale getirilmektedir. İhracat paletleri en kaliteli ağaçlardan seçilmek suretiyle imal edilmektedir. Ispm 15 uygulamasına giren ahşap paletler özenle işaretlenir ve gümrüklerden sorunsuz bir şekilde geçişleri yapılır.

Palet Ölçüleri

 

Palet Ölçüleri

Palet'te en çok kullanılan ölçüleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 60  x 80 cm

 80 x120 cm

100x120 cm

110x130 cm

114x114 cm

100x100 cm

Ahşap Palet Fiyatları

  Ahşap Palet fiyatları Palette kullanılacak olan malzemeler adet olarak hesaplanarak ortaya çıkmaktadır.Dolayısıyla Büyük ölçülü ve kalın tahta kullanılan paletler küçük olan paletlere göre fiyat olarak farklılık göstermektedir. Palet fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bize info@birlikambalaj.com  mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

 

Özgün

Tasarım

Yüksek

Nitelik

Ücretsiz

Danışmanlık

Müşteri

İletişimi