açılıyor...
Necip Fazıl Mh. Trabzon Cd. No: 93 Sultanbeyli/İstanbul
pazartesi - Cuma : 09.00 AM - 18.00 PM
0216 497 14 94

01

Özgün Tasarım

02

Yüksek Nitelik

03

Ücretsiz Danışmanlık

04

Müşteri İletişimi

İkinci El Euro Palet - Birlik Ambalaj

        Euro Palet dünyanın her yerinde belirli bir standarta otutulmuş olduça dayanıklı bir palet türüdür. Euro paletin standartları  Avrupa Palet Birliği tarafından belirtilmiş standartlardaki paletledir. EURO PALETler  ısıl işlemli paletler olup mantar oluşumu ya da böceklenme gibi sorunları ortadan kaldıran çevre dostu bir palettir.

        Euro Palet, kulanılan ahşap cins,kalite ve ölçülerinden,muhteva ettiği montajda kulanılan çivilere kadar dünyanın her yerinde aynı özelikleri göstermektedir. Euro Paletin 80*120 cm,100*120 cm ve 60*80 cm gibi ölçüleri mevcuttur.

        Euro Paletler dayanıklı palet olduklarından defalarca kullanılmaktadır. Bu sebep dolayısıyla ikinci el piyasası oldukça oturmuş bir palet türüdür. İkinci el Euro Palette fiyatı belirleyen en önemli unsur paletin fazla yıpranıp yıpranmadığı ve rengidir.  Euro 
Paletler 2500 kg ağırlığa kadar yük taşıma kapasitesine sahiptirler.

İkinci El Euro Palet

  Palet sürekli olarak ve adetli şekilde kulanılan bir ürün olduğundan işletme maliyet giderlerinde oldukça yer kaplamaktadır. Bu sebeple işletmeler maliyetlerini minimize etmek amacıyla yer yer ikinci el palet kullanmaktadırlar. Birlik Ambalaj, İKİNCİ EL EURO PALET konusunda çözüm ortağınız olmaya devam etmektedir.

 

1234

Memnun Müşteri

1234

Bitmiş Proje

Detay